NAPRAWA SZYB SAMOCHODOWYCH
Drobne pęknięcia, odłuszczenia na szybach samochodowych można naprawić. Warto z tej możliwości skorzystać, ponieważ jest to rozwiązanie znacznie tańsze od wymiany szyby samochodowej. Skutecznie skleić można tylko pęknięcia niewielkie i czyste. Im szybciej zdecydujecie się Państwo na naprawę, tym lepiej. Z biegiem czasu, po pierwsze pęknięcia bardzo szybko powiększają się, a po drugie ulegają zabrudzeniu wówczas, szyba samochodowa może już być nie do uratowania. Z technicznego punktu widzenia łatwiej jest naprawić odpryski i odtłuszczenia, a trudniej pęknięcia. W przypadku drobnych ubytków, czas naprawy szyby samochodowej nie jest dłuższy niż pół godziny. Te pół godziny spędzone w warsztacie może rozwiązać Państwa problemy.

Do klejenia szyb samochodowych wykorzystujemy żywice Renomowanej firmy Glass-Weld INS. Wszelkie ubytki w szybie samochodowej wypełnione zostają żywicą, a następnie utwardzone. Klejenie przywraca szybkie jej pierwotne właściwości i trwałość. Zajmujemy się również likwidowaniem rys na szybach samochodowych przednich od wycieraczek.

Auto szyby Białystok, naprawa szyb samochodowych, sprzedaż szyb samochodowych, przyciemnianie szyb samochodowych, montaż szyb samochodowych.

Strona internetowa autoszyby.bialystok.pl używa cookies m.in. w celach: korzystania z witryny oraz zapamiętywania ustawień. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twojej przeglądarce. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.